Coaching POWERUP – poszerzanie warsztatu coacha

Innowacyjne rozwiązania i superwizja w coachingu

Ccoaching PowerUp - warsztat doskonalący umiejętności coachingoweAktywny wypoczynek przy efektywnej nauce i poznawaniu doświadczeń innych uczestników może być wspaniałym przeżyciem towarzyskim.

Na warsztacie Coaching PowerUp prezentujemy i ćwiczymy innowacyjne rozwiązania wspierania rozwoju osobistego w połączeniu z superwizją coachingu. Uczestnicy poznają metody i doświadczają ich na sobie. Równocześnie mogą poddawać swoją praktykę superwizji lub odnosić się do doświadczeń z zajęć.

Wyjazdy organizujemy w miejscach pozwalających na aktywny wypoczynek połączony z dzieleniem się wiedzą i doświadczeniem.Zapraszamy coachów absolwentów Studium Coacha oraz coachów sympatyków GWPS na warsztaty połączone z superwizją coachingu.

Najbliższe warsztaty PowerUp:

Sie
24
pt
Coaching PowerUp
Sie 24 – Sie 26 całodniowy
Coaching PowerUp @ Skrzynia 10 | Skrzynia | pomorskie | Polska

Zapraszamy coachów absolwentów Studium Coacha i coachów sympatyków GWPS na warsztaty połączone z superwizją coachingu. Aktywny wypoczynek przy efektywnej nauce i poznawaniu doświadczeń innych uczestników może być wspaniałym przeżyciem towarzyskim. Sam pomysł powstał dzięki inicjatywie absolwentów Studium Coacha Life, którzy chcąc pielęgnować atmosferę współpracy, nauki, zabawy i zaufania namówili nas wyjście z tą propozycją.

Więcej informacji …

 

 

Dodaj do zakładek Link.