Kalendarz

Sie
16
czw
SC Life Coaching StartUp – wyjazdowy – (I i II moduł)
Sie 16 – Sie 19 całodniowy
SC Life Coaching StartUp - wyjazdowy - (I i II moduł) @ Skrzynia | Skrzynia | pomorskie | Polska

Zapraszamy na wyjazdową wersję I i II modułu warsztatu Coaching StartUp, będącego bazowym etapem Studium Coacha LIFE. Dzięki 4 dniom słuchacz ma możliwość opanowania solidnych podstaw coachingu. Przez doświadczanie, ćwiczenia z uczestnikami i prowadzącymi, zabawę i dyskusję słuchacze uczą się. Atmosfera wyjazdu i odizolowania się od spraw dnia codziennego pozwala w skupieniu zaangażować się i poczuć efektywność prezentowanych metod coachingowych.

Po zakończeniu intensywnego 28-godzinnego kursu uczestnicy mogą świadomie podjąć decyzję, czy kontynuować ścieżkę stawania się wyjątkowym i profesjonalnym coachem na Studium Coacha LIFE Advenced. Warsztat mogą potraktować również jako doskonały czas na samorozwój, autorefleksję i bardzo intensywny coaching grupowy i indywidualny nad własnymi wyzwaniami, planami lub problemami.

Więcej informacji o warsztacie Coaching StartUp…

 

Sie
24
pt
Coaching PowerUp
Sie 24 – Sie 26 całodniowy
Coaching PowerUp @ Skrzynia 10 | Skrzynia | pomorskie | Polska

Zapraszamy coachów absolwentów Studium Coacha i coachów sympatyków GWPS na warsztaty połączone z superwizją coachingu. Aktywny wypoczynek przy efektywnej nauce i poznawaniu doświadczeń innych uczestników może być wspaniałym przeżyciem towarzyskim. Sam pomysł powstał dzięki inicjatywie absolwentów Studium Coacha Life, którzy chcąc pielęgnować atmosferę współpracy, nauki, zabawy i zaufania namówili nas wyjście z tą propozycją.

Więcej informacji …

Komentarze są wyłączone.