Praktyczny Kurs Coachingu - 3-6 czerwca 2021 - Młodzież bezpłatnie

Studium Coacha Life ADVANCED - październik 2021 - Warszawa

Humor i paradoks w coachingu - warsztat dla coachów

Coaching PowerUp - warsztat dla coachów - 11-13 czerwca 2020

Coaching w organizacji

Oferta dla organizacji
Dlaczego warto rozwój firmy opierać na ludziach? Jak zaimplementować coaching w organizacji? Najnowsze trendy w zarządzaniu i rola coachingu we wspieraniu zespołów. O tym dlaczego warto rozwijać ludzi i jak możemy Ci w tym pomóc przeczytasz tutaj...

Studium Coacha

Zostań Profesjonalnym Coachem
Weź udział w renomowanym i najdłużej obecnym na rynku kursie. Od sierpnia 2015 program posiada akredytację Izby Coachingu. Dzięki udziałowi w Studium Coacha LIFE zdobędziesz cenione i bardzo praktyczne umiejętności coacha. Dokonasz bardzo ważnych zmian w sobie i świadomie wpłyniesz na swoje otoczenie. Kształcimy najlepszych coachów w Polsce.

Coaching i rozwój osobisty

Coaching indywidualny - sesje i pakiety coachingu z wyjątkowymi i profesjonalnymi coachami GWPS. Tworzymy coaching w Polsce i z pasją się nim zajmujemy.
Warsztaty rozwoju osobistego w ciekawej i zabawnej formie poruszające ważne tematy osobiste i partnerskie

Od 20 lat zajmujemy się rozwojem osobistym człowieka i wspieramy rozwój organizacji.Od 1998 roku promujemy coaching, jako skuteczną, inspirującą metodę doskonalenia osobistego i podnoszenia efektywności biznesowej zespołów. Zrealizowaliśmy kilkanaście edycji rocznego Studium Coacha (autorski program kształcący zgodnie ze standardami Izby Coachingu i International Coaching Federation postawę i przygotowujący do pracy coacha oraz doskonalący warsztat pracy osób już zajmujących się coachingiem). Aktywnie działamy w polskiej Izbie Coachingu oraz Polskim Stowarzyszeniu Coachingu i Rozwoju. Współpracujemy i wymieniamy wiedzę oraz doświadczenia z organizacjami i szkołami coachingowymi w Europie w ramach programów Unii Europejskiej.