Wybierz coacha dla siebie

monika zubrzycka-nowak coach superwizor trener terapeuta

Monika Zubrzycka-Nowak

Prowadzę firmę GWPS od 1999r. Tworzę i realizuję warsztaty rozwijania wiedzy i umiejętności pozwalających uczestnikom skuteczniej i z poczuciem wpływu zdążać w wybranym przez siebie kierunku.

Krzysztof Michał Nowak coach, trener, mediator

Krzysztof Michał Nowak

Krzysztof Michał Nowak coach, trener, mediator Jestem uważnym coachem z poczuciem humoru i sporym dystansem do siebie. Zajmuję się personal i business coachingiem. Wykształcenie coacha zdobywałem w szkole Gdańskiego Wydawnictwa…

Joanna Gordziejuk

Coach i terapeuta. Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie w specjalizacjach psychologia polityczna oraz psychologia rynku. Skończyłam studium Coacha Basic i Executive oraz praktyk NLP w Gdańskim Wydawnictwie Psychologicznym Szkolenia oraz Life Coaching Course w The Coaching Academy w Londynie. Praktyk biznesu – doświadczenie zdobywałam podczas 15 lat pracy we francuskich i niemieckich korporacjach o zasięgu międzynarodowym. Moją wiedzę i umiejętności zdobyte podczas pracy i studiowania psychologii, ekonomii oraz dziennikarstwa wykorzystuję zarówno biorąc udział w dużych projektach ONZ oraz unijnych, jak i prowadząc szkolenia, warsztaty i procesy coachingowe.

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.