Studium Coach Life - akredytowany kurs coachingu
Full 1

Studium Coacha Life

Praktyczny Kurs Life Coachingu

Program posiada akredytację Izby Coachingu

Full 1
Full 2
Superwizja dla Coachów
Najbardziej efektywny sposób wsparcia rozwoju coacha
Full 2
Full 3

Coaching PowerUp

Coaching, superwizja i ustawienia systemowe na łonie natury
Full 3
Full 3

Kursy wyjazdowe

Wiosenne Oczyszczanie - Twórcze Myślenie
Skoncentrowany, klarownie myślący, wypoczęty umysł
Ciało Wie
Nawiąż kontakt z mądrością ciała
Stresoodporność
Wyposaż swój system reagowania w morze spokoju
Full 3
Full 3

Kursy wyjazdowe

Humor i Paradoks w Coachingu
Pełna humoru
przygoda z coachingiem
Full 3
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

GWPS Szkoła Coachingu

Monika Zubrzycka-Nowak

Od 1998 roku zajmujemy się rozwojem osobistym człowieka i wspieramy rozwój organizacji.
Promujemy coaching, jako skuteczną, inspirującą metodę doskonalenia osobistego i podnoszenia efektywności biznesowej zespołów.

Zrealizowaliśmy kilkanaście edycji rocznego Studium Coacha (autorski program kształcący zgodnie ze standardami Izby Coachingu i International Coaching Federation postawę i przygotowujący do pracy coacha oraz doskonalący warsztat pracy osób już zajmujących się coachingiem). Aktywnie działamy w polskiej Izbie Coachingu oraz Polskim Stowarzyszeniu Coachingu i Rozwoju. Współpracujemy i wymieniamy wiedzę oraz doświadczenia z organizacjami i szkołami coachingowymi w Europie w ramach programów Unii Europejskiej.

Studium Coacha Life StartUp kurs coachingu

Studium Coacha Life

Akredytowany kurs coachingu


Zapraszamy w niezwykłą podróż, podczas której poznasz mechanizmy rządzące rozwojem i postępowaniem człowieka. Przygotuj się na wymagający zaangażowania, szczerości wobec siebie i otwartości proces. W praktyce opanujesz i zaczniesz stosować umiejętności coacha.

Superwizja Coacha - samodoskonalenie

Superwizja coachingu

Samodoskonalenie coacha


Wspieramy wszelkie działania mające wprowadzać i podnosić standardy pracy coacha. Superwizja w rozumieniu Izby Coachingu to proces, który służy refleksyjnemu uczeniu się zarówno osoby z niej korzystającej jak i superwizora. Zapraszamy wszystkich coachów na spotkania superwizyjne.

Coaching PowerUp - warsztat coachingu

Coaching PowerUp

Warsztat rozwojowy dla coachów


Zapraszamy na warsztat połączone z superwizją coachingu. Aktywny wypoczynek przy efektywnej nauce i poznawaniu doświadczeń innych uczestników może być wspaniałym przeżyciem towarzyskim.

 • Monika Zubrzycka-Nowak

  Monika Zubrzycka-Nowak

  Zasada rozwoju poprzez własne doświadczenie dotyczy także mnie jako trenera, coacha i superwizora. Każda kolejna edycja jest inna, bo „rosnę” w wiedzę i umiejętność jej stosowania dzięki praktyce zarówno w trakcie kursów coachingu i superwizji, jak i sesji indywidualnych czy grupowych oraz swojej „prywatnej” ścieżki rozwoju.

  Czytaj dalej …


 • Krzysztof Michał Nowak

  Krzysztof Michał Nowak

  Wybieram takie aktywności zawodowe, które mnie interesują. Dzięki temu mogę zajmować się nimi z zapałem i swobodą. Dysponuję zarówno praktycznymi umiejętnościami elastycznego i wieloaspektowego patrzenia na stojące przede mną wyzwania, jak również zmysłem analitycznym, swobodą i kreatywnością w znajdowaniu rozwiązań.

  Czytaj dalej …


Najbliższe wydarzenia

Piotr Ławacz

Piotr Ławacz

Studium było jednym z pierwszych moich szkoleń coachingowych i ukształtowało moje podstawy pracy jako coacha. Poznałem na nim cały wachlarz narzędzi coachingowych, zrozumiałem strukturę coachingu, jako procesu zmiany oraz strukturę pojedynczej sesji.

Wpływ prowadzących (Moniki i Kasi) oraz liczne rozmowy, wymiana doświadczeń z uczestnikami budowały moją postawę coachingową i kształtowały system wartości który przez cały czas przyświeca mi w pracy z klientami. Słowem Studium to była dla mnie solidna dawka wiedzy, przećwiczona w praktyczny sposób, na fundamencie właściwych wartości i postaw.

Liliana Kupaj

Liliana Kupaj

Czas siedem lat temu był dla mnie czasem oświecenia, zwrotem w życiu, przebudzeniem, uwierzeniem, że mam wpływ na swoje życie. Coaching pokochałam tak bardzo, że stał się moim stylem życia. Zaczęłam uczyć coachingu innych ludzi. Napisałam dwie książki „Twój podręczny mentor” narzędzia dla coachów – jest w druku oraz drugą rozwojową dla kobiet „Obudź się kobieto”.
W tym momencie swojego życia mam poczucie, że żyję pełnią, że realizuję się w rodzinie i pracy. Chcę budzić ludzi do życia w miłości.

Agnieszka Dzido-Chrzanowska

Agnieszka Chrzanowska-Dzido

Uczestniczyłam w studium basic coach i executive coach, w przerwach na …..dokonanie zmian zawodowych i osobistych, które mnie spotkały na skutek aktywnego partycypowania w zajęciach.
Korzyścią dla mnie było uzupełnienie wiedzy z zakresu psychologii, zasad prowadzenia sesji rozwojowych z klientem. Bardzo odpowiadała mi atmosfera na zajęciach, szerokie spektrum wiedzy przekazywane studentom, szczególnie lubiłam ćwiczenia, czyli żywe spotkania z wiedzą w praktyce. Doceniam nowatorskie i ludzkie podejście do edukacji zapracowanych i poszukujących swej drogi zawodowej ludzi. Dzięki ukończeniu studium jestem dziś w innym, moim miejscu zawodowym.

Ewa Dziubanii Pniewska

Ewa Dziubanii-Pniewska

Ukończyłam Studium Coacha Basic, które odbyło się w Gdańsku. Otrzymałam profesjonalną wiedzę połączoną z życzliwością prowadzących zajęcia ( Monika Zubrzycka- Nowak i Katarzyna Rybczyńska). Aktywnie uczestniczyłam w każdym ćwiczeniu, przeszłam proces coachingowy na sobie i odkryłam pasję życia. Później ukończyłam studia podyplomowe z coachingu i wiele szkoleń. Jednak nauka w Studium Coacha Basic była inspiracją do zmiany drogi życiowej.

Zajmuje się coachingiem od kilku lat. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UG.
Członek ICF Polska, Izby Coachingu w ramach PSC i R, Coaching Support Group Trójmiasto. Współtworzy Trójmiejską Grupę Coachów GC3. Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów oraz Superwizji dla Coachów. Współpracuje z kobietami z różnych środowisk. Prowadzi coaching grupowy i indywidualny. Autorka szkoleń i warsztatów z elementami coachingu.

previous arrow
next arrow

Zarezerwuj miejsce już dziś